KP - Družstva

Vítězové krajského přeboru družstev  ===>  kraj Karlovarský

 

 Sezóna  Soutěž Družstvo  Hráči - základní sestava   Foto
  Divize  KST Karlovy Vary "A"  Völgyesi Zd., Kolář P., Tesař V., Svěrák B.  
2018 - 2019 KP1  TJ Baník Sokolov "A"  Paprštein L., Choděra M., Drahokoupil J., Visinger J. ZDE
  KP2  TJ Baník Svatava
 Niebauer A., Lesák F., Holeček M., Strýček R.  
     
 Sezóna  Soutěž Družstvo  Hráči - základní sestava   Foto
  Divize  TJ Batesta Chodov "A"  Minář M., Plaček J., Huleš P., Noveský L.  
2017 - 2018 KP1  TJ Jiskra Březová "B"  Hurban N., Skokov J., Kostroun J., Černík J. ZDE
  KP2  SKST Cheb "B"
 Špalek V., Petera J., Marek D., Kytka R.  
     
 Sezóna  Soutěž Družstvo  Hráči - základní sestava   Foto
  Divize  TJ Lomnice "A"   Šindelář K., Sankot L., Levora V., Vondrušková A.  
2016 - 2017 KP1  TJ Sokol Velká Hleďsebe "B"  Minařík J., Klein K., Provazník K., Fencl K. ZDE
  KP2  TJ Batesta Chodov "C" TTSTAR.cz  
 Partyngl T., Tonhauser M., Minář M., Minář O.  
         
Sezóna  Soutěž  Družstvo Hráči - základní sestava  Foto 
   Divize  TJ Batesta Chodov "B"    Kořínek J., Plaček J., Tišer E.ml., Tonhauser R.   
 2015 - 2016  KP1  SK Toužim "A"   Ženíšek J., Daniel P., Pohanka J., Kheil J.  ZDE
  KP2  SK Merklín "A"  Suchan M. ml., Hejtmánek T., Landiga M., Vonášek  
 
         
Sezóna  Soutěž  Družstvo Hráči - základní sestava  Foto 
   Divize  TJ Slovan Karlovy Vary "B"    Švec J., Heřman J., Kopárek J., Daněk Z.    
 2014 - 2015   KP1  TJ Batesta Chodov "B"   Tišer E. ml., Tonhauser R., Kruliš D., Tonhauser M.   ZDE
  KP2  TJ Slovan Karlovy Vary "C"  Brázda Z., Čáp L. ml., Vejřík M., Benda L.  
         
Sezóna  Soutěž  Družstvo Hráči - základní sestava  Foto 
  Divize  TJ Batesta Chodov "A"  Kořínek J., Plaček J., Tonhauser R., Kruliš D.  
 2013 - 2014  KP1  TJ Loket nad Ohří "A"   Pumpr J., Přibyl M., Hlaváček M., Laurinc L.   ZDE
  KP2  TJ Baník Sokolov "A"  Bjalončík B., Paprštein L., Choděra M., Beníšek K.  
         
Sezóna  Soutěž  Družstvo Hráči - základní sestava  Foto 
  Divize  KST Lázně Fr. Lázně "A"  Hrčka J., Hobl L., Ramsauer T., Setnička J.  
 2012 - 2013  KP1  TJ Batesta Chodov "C"   Minář Marek, Holub M., Ježek V., Minář Miloš   ZDE
  KP2  TJ Lomnice "A"  Vondrušková A., Bjalončík B., Procházka P., Zima J.