Mládež ===> Úvod - Informace - Aktuality

Info 014 mladez (2021 2022) 

Info 013 mladez (2021 2022) 

Info 012 mladez (2021 2022) 

Info 011 mladez (2021 2022) 

Info 010 mladez (2021 2022) 

Info 009 mladez (2021 2022)

 

Info 008 mladez (2021 2022)

 

  Karlovarský Krajský Svaz Stolního Tenisu, z. s.  
Krajské přebory mládeže - družstva ===>  U19 + U17 dorost  (Luby 27.03.2022)
družstva - chlapci   družstva - dívky
1. TTC Karlovarsko "A"  (Levora V., Špalek V., Naske D.)
1. TTC Karlovarsko "A"
2. SKST Chodov "A" (Mihok D., Svoboda D., Hupfer M.) 2. SKST Chodov "B"  
3. TTC Karlovarsko "B" (Kevin, David, Zuna M., Andresík) 3. SKST Chodov "A" 
4. SKST Chodov "B" (Manoch J., Smutný J., Koubek A.)
4. TTC Karlovarsko "B"
===>  více informací a výsledky ZDE  <===

 

  Karlovarský Krajský Svaz Stolního Tenisu, z. s.  
Krajské přebory mládeže - družstva ===>  U13 + U11 mladší žactvo  (Luby 26.03.2022)
družstva - chlapci   družstva - dívky
1. TTC Karlovarsko 2020  (Naske, Andresík, Honzejk)
1. TJ Luby (Vyhlídalová Julie, Hrabáková Klára)
2. SKST Chodov (Tonhauser P., Vála M., Janoušek K.) 2. TTC Karlovarsko 2020 "A"  (Harantová E., Postlová K.)
3. TJ Luby (Postolka P., Pecháček M., Vu Dinh Tiep,) 3. TTC Karlovarsko 2020 "B" (Dvořáková E., Čadková T.)
   
===>  více informací a výsledky ZDE  <===

 

  Karlovarský Krajský Svaz Stolního Tenisu, z. s.  
Krajské přebory mládeže - družstva ===>  U15 starší žactvo  (Vintířov 06.03.2022)
družstva - chlapci   družstva - dívky
1. TTC Karlovarsko 2020 "A" (Naske, Andresík, Honzejk)
1. SKST Chodov (Kořínková, Preložníková, Tonhauserová)
2. SKST Chodov "A" (Mihok D., Hupfer M., Smutný J.) 2. TTC Karlovarsko 2020  (Harantová E., Dvořáková A.)
3. KST Karlovy Vary (Čermák J., Havel O., Černý R.) 3. TJ Baník Vintířov (Stellnerová D., Ludrovská M.)
4. SK Děravý pálky Jenišov (Šoupal J., Kopcio J., Šilpoch)  
===>  více informací a výsledky ZDE  <===

 

U 13

 

U 11

  Karlovarský krajský svaz stolního tenisu  

U 13

 

U 11 

Krajské přebory mládeže - mladší žactvo (Luby 27.02.2022)
dvouhra - chlapci   dvouhra - dívky
1. Naske D. (TTC Karlovarsko 2020)
1. Vyhlídalová J. (TJ Luby)
2. Stellner K. ml. (TJ Baník Vintířov) 2. Tonhauserová N. (SKST Chodov)
3. Novotný T. (Slovan Karlovy Vary) 3. Plášilová N. (SK Toužim)
4. Andresik O. (TTC Karlovarsko) 4. Harantová E. (TTC Karlovarsko)
mladší žáci ===>  více informací a výsledky ZDE  <=== mladší žákyně

 

U 19

 

U 17

  Karlovarský krajský svaz stolního tenisu  

U 19

 

U 17 

Krajské přebory mládeže - dorost (Luby 13.02.2022)
dvouhra - chlapci   dvouhra - dívky
1. Levora V. (TTC Karlovarsko 2020)
1. Janků Karolína (TJ Lomnice)
2. Špalek Vít (TTC Karlovarsko 2020) 2. Čáchová Lucie (TJ Luby)
3. Kotál Jakub (KST Karlovy Vary) 3. Kořínková Nela (SKST Chodov)
4. Nykl Jiří (SKST Chodov) 4. Odvárková Tereza (TJ H.Slavkov)
D O R O S T E N C I ===>  více informací a výsledky ZDE  <=== D O R O S T E N K Y

 

Mihok   Karlovarský krajský svaz stolního tenisu   Korinkova
Krajské přebory mládeže U15 (st.žactvo) - Luby 23.01.2022
dvouhra - chlapci   dvouhra - dívky
1. Mihok Dušan (SKST Chodov)
1. Kořínková Nela (SKST Chodov)
2. Stellner Karel ml. (Baník Vintířov) 2. Vyhlídalová Jůlie (TJ Luby)
3. Naske D. (TTC Karlovarsko 2020) 3. Keplová Eliška (SK Toužim)
4. Andresík O. (TTC Karlovarsko) 4. Preložníková A. (SKST Chodov)
Mihok Dušan   Kořínková Nela

 

Cacha David   Karlovarský krajský svaz stolního tenisu   Karova Karolina (Chomutov)
Krajský bodovací turnaj mládeže U15 - Chodov 07.11.2021
dvouhra - chlapci   dvouhra - dívky
1. Čácha David (TJ Luby) 1. Kárová Karolína (Chomutov)
2. Jelínek Jan (TJ VTŽ Chomutov) 2. Kořínková Nela (SKST Chodov)
3. Andresík O. (TTC Karlovarsko) 3. Preložníková A. (SKST Chodov)
3. Šoupal J. (SK Jenišov) 3. Škapová Alžběta (KST Jirkov)
Čácha David   Kárová Karolína

 

Kotal jakub   Karlovarský krajský svaz stolního tenisu   Janku Karolina
Krajský bodovací turnaj mládeže U17 + U19 Vintířov 31.10.2021
dvouhra - chlapci   dvouhra - dívky
1. Kotál Jakub (KST K.Vary) 1. Janků Karolína (TJ Lomnice)
2. Kokeš Jan (SK Toužim) 2. Čáchová Lucie (TJ Luby)
3. Ludrovský Josef (Baník Vintířov) 3. Sankotová Klára (SKST Chodov)
3. Čmerda Tomáš (TTC Litvínov) 3. Růžičková Bar. (TTC Litvínov)
Kotál Jakub   Janků Karolína

 

Info 007 mladez (2021 2022) 

Info 006 mladez (2021 2022)

 

Info 005 mladez (2021 2022) 

Info 004 mladez (2021 2022) 

Info 003 mladez (2021 2022) 

Info 002 mladez (2021 2022)

 

Info 001 mladez (2021 2022) 

Nominační turnaj na MČR družstev dorostu sehraný 12.června 2021

nominacni turnaj na MCR dorostu   TTC Karlovarsko

Hráči oddílu TTC Karlovarsko odehráli nominační turnaj s družstvem SK Toužim o postup na MČR družstev dorostu, který se bude konat v Havířově dne 27.6. Bodový závazek 2 bodů splnil dle předpokladu Vojta Levora, když zdolal oba své soupeře výsledkem 3:0, povinný bod přidal Víťa, který uhrál rozhodující bitvu v druhém kole také v poměru 3:0. Po vzácném bodu sahal v napínavé bitvě s těsnými sety i Dan, který nakonec dohrál svůj skvělý zápas v poměru 2:3 a doslova o pár míčků mu utekla senzace turnaje, kdy coby mladší žák výrazně trápil soupeře z kategorie dorostu. Vzhledem k systému soutěže do hry nezasáhl Ondra, který poctivě fandil svým spoluhráčům. Celkový výsledek 3:2 ve prospěch TTC tak družstvo poslal mezi elitu ČR !!! I přes tréninkovou přestávku způsobenou omezením sportovišť přišli kluci připravení, disciplinovaní a odevzdali své bojovné maximum.